ЧОРНОМОРСЬКА ЗІРКА, ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ

Контакти

Юридична адреса
57500, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Леніна, 18
Телефони
Керівник
Бочаров Віктор Павлович
Код ЄДРПОУ20908569
Дата реєстрації07.08.1995
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧОРНОМОРСЬКА ЗІРКА, ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧОРНОМОРСЬКА ЗІРКА, ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ» присвоєно код 20908569.

Керівником підприємства «ЧОРНОМОРСЬКА ЗІРКА, ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ» є Бочаров Віктор Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧОРНОМОРСЬКА ЗІРКА, ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ» — Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Леніна, 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧОРНОМОРСЬКА ЗІРКА, ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ»
Поділіться інформацією в соцмережах