ДЕЯ, ВКП

Контакти

Юридична адреса
57500, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. 60-річчя СРСР, 10
Бухгалтерія
Керівник
Дегодий Віктор Федорович
Бухгалтер
Яковина Любовь Федоровна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20908598
Дата реєстрації18.08.1995
Дата оновлення24.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЕЯ, ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕЯ, ВКП» присвоєно код 20908598.

Керівником підприємства «ДЕЯ, ВКП» є Дегодий Віктор Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕЯ, ВКП» — Миколаївська обл., м. Очаків, вул. 60-річчя СРСР, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕЯ, ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах