МРІЯ, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ КВАРТИР

Контакти

Юридична адреса
57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Курортна, 30 корп. А
Керівник
Загваздіна Віра Кузьмінічна
Код ЄДРПОУ20908641
Дата реєстрації13.10.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МРІЯ, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МРІЯ, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» присвоєно код 20908641.

Керівником підприємства «МРІЯ, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» є Загваздіна Віра Кузьмінічна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МРІЯ, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ КВАРТИР» — Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Курортна, 30 корп. А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МРІЯ, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ КВАРТИР»
Поділіться інформацією в соцмережах