САМАРИТЯНКА, ВКФ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54040, м. Миколаїв, вул. Бутоми, 3
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Затолокіна Жаннета Степанівна
Бухгалтер
Драйцева Наталья Владимировна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20908747
Дата реєстрації08.05.1996
Дата оновлення01.08.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «САМАРИТЯНКА, ВКФ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САМАРИТЯНКА, ВКФ, ТОВ» присвоєно код 20908747.

Керівником підприємства «САМАРИТЯНКА, ВКФ, ТОВ» є Затолокіна Жаннета Степанівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САМАРИТЯНКА, ВКФ, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Бутоми, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САМАРИТЯНКА, ВКФ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах