НІССКО, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
54008, м. Миколаїв, просп. Леніна, 265, к. 179
Телефони
Керівник
Братченко Наталія Василівна
Код ЄДРПОУ20908983
Дата реєстрації04.01.2007
Дата оновлення15.11.2011
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НІССКО, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НІССКО, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 20908983.

Керівником підприємства «НІССКО, ПРИВАТНЕ ВКП» є Братченко Наталія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НІССКО, ПРИВАТНЕ ВКП» — м. Миколаїв, просп. Леніна, 265, к. 179.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НІССКО, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах