ПРОМКОМПЛЕКТ, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
54025, м. Миколаїв, просп. Героїв Сталінграду, 1а
Телефони
Керівник
Хромцов Олександр Борисович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20909066
Дата реєстрації05.02.1998
Дата оновлення19.11.2010
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОМКОМПЛЕКТ, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМКОМПЛЕКТ, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 20909066.

Керівником підприємства «ПРОМКОМПЛЕКТ, ПРИВАТНЕ ВКП» є Хромцов Олександр Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМКОМПЛЕКТ, ПРИВАТНЕ ВКП» — м. Миколаїв, просп. Героїв Сталінграду, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМКОМПЛЕКТ, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах