В. В. М., ПП

Контакти

Юридична адреса
55200, Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Радянська, 30, к. 5
Телефони
Керівник
Мокряк Вільгельм Євгенійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20909632
Дата реєстрації19.12.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «В. В. М., ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «В. В. М., ПП» присвоєно код 20909632.

Керівником підприємства «В. В. М., ПП» є Мокряк Вільгельм Євгенійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «В. В. М., ПП» — Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Радянська, 30, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «В. В. М., ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах