АВТО-УКРАЇНА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
45664, Волинська обл., Луцький р-н, с. Радомишль
Телефони
Керівник
Михайлов Олександр Олексійович
Код ЄДРПОУ20910425
Дата реєстрації28.04.1999
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АВТО-УКРАЇНА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТО-УКРАЇНА, ТОВ» присвоєно код 20910425.

Керівником підприємства «АВТО-УКРАЇНА, ТОВ» є Михайлов Олександр Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТО-УКРАЇНА, ТОВ» — Волинська обл., Луцький р-н, с. Радомишль.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТО-УКРАЇНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах