ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
55000, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, БУЛЬВАР ЦВІТОЧНИЙ, ІІ ПОВЕРХ, б. 9
Телефони
Керівник
Гончарова Тетяна Олександрівна
Код ЄДРПОУ20911040
Дата реєстрації28.09.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 20911040.

Керівником підприємства «ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Гончарова Тетяна Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, БУЛЬВАР ЦВІТОЧНИЙ, ІІ ПОВЕРХ, б. 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах