КВАНТ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, вул. Леніна, 38
Керівник
Охримчук І. К.
Код ЄДРПОУ20911063
Дата реєстрації27.12.1991
Дата оновлення03.02.1995
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КВАНТ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КВАНТ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20911063.

Керівником підприємства «КВАНТ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ КООПЕРАТИВ» є Охримчук І. К., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КВАНТ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ КООПЕРАТИВ» — Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, вул. Леніна, 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КВАНТ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах