ПІВДЕНЕНЕРГОБУД, ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
55000, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, ПРОМИСЛОВА ЗОНА 3
Керівник
Неіщенко Наталія Іванівна
Код ЄДРПОУ20911287
Дата реєстрації14.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІВДЕНЕНЕРГОБУД, ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВДЕНЕНЕРГОБУД, ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 20911287.

Керівником підприємства «ПІВДЕНЕНЕРГОБУД, ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» є Неіщенко Наталія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВДЕНЕНЕРГОБУД, ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» — Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, ПРОМИСЛОВА ЗОНА 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІВДЕНЕНЕРГОБУД, ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах