ОВЕН, ПП

Контакти

Юридична адреса
Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, вул. Леніна, 5, к. 51
Телефони
Керівник
Шевея Н. А.
Код ЄДРПОУ20911301
Дата реєстрації02.11.1993
Дата оновлення08.11.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОВЕН, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОВЕН, ПП» присвоєно код 20911301.

Керівником підприємства «ОВЕН, ПП» є Шевея Н. А., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОВЕН, ПП» — Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, вул. Леніна, 5, к. 51.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОВЕН, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах