СТАР-БРАЙТ, ПП

Контакти

Юридична адреса
54058, м. Миколаїв, вул. Червоних Маївщиків, 19, к. 20
Телефони
Керівник
Белецький Юрій Васильович
Код ЄДРПОУ20912795
Дата реєстрації26.07.1994
Дата оновлення13.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СТАР-БРАЙТ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТАР-БРАЙТ, ПП» присвоєно код 20912795.

Керівником підприємства «СТАР-БРАЙТ, ПП» є Белецький Юрій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТАР-БРАЙТ, ПП» — м. Миколаїв, вул. Червоних Маївщиків, 19, к. 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТАР-БРАЙТ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах