ГАЛЮР, АТ НАУКОВО-ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Дзержинського, 56, к. 29
Телефони
Керівник
Головнюк Ю. Н.
Код ЄДРПОУ20912855
Дата реєстрації27.07.1994
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГАЛЮР, АТ НАУКОВО-ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЛЮР, АТ НАУКОВО-ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ» присвоєно код 20912855.

Керівником підприємства «ГАЛЮР, АТ НАУКОВО-ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ» є Головнюк Ю. Н., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЛЮР, АТ НАУКОВО-ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ» — м. Миколаїв, вул. Дзержинського, 56, к. 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЛЮР, АТ НАУКОВО-ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах