АУДИТОРСЬКА ФІРМА "АУДИТ-ФІНЕКС" ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
54046, м. Миколаїв, вул. Виноградна, 1а
Керівник
Урусова Світлана Аркадіївна
Код ЄДРПОУ20913205
Дата реєстрації02.08.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АУДИТОРСЬКА ФІРМА ”АУДИТ-ФІНЕКС” ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АУДИТОРСЬКА ФІРМА "АУДИТ-ФІНЕКС" ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 20913205.

Керівником підприємства «АУДИТОРСЬКА ФІРМА "АУДИТ-ФІНЕКС" ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Урусова Світлана Аркадіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АУДИТОРСЬКА ФІРМА "АУДИТ-ФІНЕКС" ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Миколаїв, вул. Виноградна, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АУДИТОРСЬКА ФІРМА ”АУДИТ-ФІНЕКС” ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах