ГРЕДАС, ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
54003, м. Миколаїв, вул. Комсомольська, 43, к. 10
Телефони
Керівник
Грабовенко Едуард Сергійович
Код ЄДРПОУ20913323
Дата реєстрації26.01.2007
Дата оновлення20.01.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРЕДАС, ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРЕДАС, ФІРМА, ПП» присвоєно код 20913323.

Керівником підприємства «ГРЕДАС, ФІРМА, ПП» є Грабовенко Едуард Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРЕДАС, ФІРМА, ПП» — м. Миколаїв, вул. Комсомольська, 43, к. 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРЕДАС, ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах