БУДІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ”ВІАГРО-ІНВЕСТ”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Шевченка, 36
Телефони
Керівник
Ковальчук Клавдія Володимирівна
Код ЄДРПОУ20913990
Дата реєстрації28.08.1994
Дата оновлення15.05.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУДІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ”ВІАГРО-ІНВЕСТ”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ”ВІАГРО-ІНВЕСТ”, ТОВ» присвоєно код 20913990.

Керівником підприємства «БУДІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ”ВІАГРО-ІНВЕСТ”, ТОВ» є Ковальчук Клавдія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ”ВІАГРО-ІНВЕСТ”, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Шевченка, 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ”ВІАГРО-ІНВЕСТ”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах