АБО, ПП

Контакти

Юридична адреса
54001, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 2 корп. 5, к. 4
Телефони
Керівник
Акопян Альберт Хачатурович
Код ЄДРПОУ20914311
Дата реєстрації05.09.1994
Дата оновлення22.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АБО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АБО, ПП» присвоєно код 20914311.

Керівником підприємства «АБО, ПП» є Акопян Альберт Хачатурович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АБО, ПП» — м. Миколаїв, вул. Адміральська, 2 корп. 5, к. 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АБО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах