ХІ-ЛАЙТ, ПП

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Ленінградська, 3а, к. 28
Телефони
Керівник
Скиданов О. І.
Код ЄДРПОУ20914328
Дата реєстрації05.09.1994
Дата оновлення15.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХІ-ЛАЙТ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХІ-ЛАЙТ, ПП» присвоєно код 20914328.

Керівником підприємства «ХІ-ЛАЙТ, ПП» є Скиданов О. І., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХІ-ЛАЙТ, ПП» — м. Миколаїв, вул. Ленінградська, 3а, к. 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХІ-ЛАЙТ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах