ЕЛЕВАТОРПРОМСЕРВІС ОДИН, ВИРОБНИЧЕ ПП

Контакти

Юридична адреса
54050, м. Миколаїв, вул. Янтарна, 318, корпус 3
Телефони
Керівник
Коваленко Віталій Опанасович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20914506
Дата реєстрації27.01.2003
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕЛЕВАТОРПРОМСЕРВІС ОДИН, ВИРОБНИЧЕ ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛЕВАТОРПРОМСЕРВІС ОДИН, ВИРОБНИЧЕ ПП» присвоєно код 20914506.

Керівником підприємства «ЕЛЕВАТОРПРОМСЕРВІС ОДИН, ВИРОБНИЧЕ ПП» є Коваленко Віталій Опанасович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛЕВАТОРПРОМСЕРВІС ОДИН, ВИРОБНИЧЕ ПП» — м. Миколаїв, вул. Янтарна, 318, корпус 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛЕВАТОРПРОМСЕРВІС ОДИН, ВИРОБНИЧЕ ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах