ВАЛЬМАР, ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54044, м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 78
Керівник
Чиченін Ігор Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20914593
Дата реєстрації09.09.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВАЛЬМАР, ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВАЛЬМАР, ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 20914593.

Керівником підприємства «ВАЛЬМАР, ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Чиченін Ігор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВАЛЬМАР, ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 78.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВАЛЬМАР, ДИТЯЧИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах