ДИВИНА, ТОВ ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54055, м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 136
Телефони
Керівник
Стасюк Вадим Олександрович
Код ЄДРПОУ20914877
Дата реєстрації08.02.2007
Дата оновлення20.01.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДИВИНА, ТОВ ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДИВИНА, ТОВ ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 20914877.

Керівником підприємства «ДИВИНА, ТОВ ФІРМА, ТОВ» є Стасюк Вадим Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДИВИНА, ТОВ ФІРМА, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 136.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДИВИНА, ТОВ ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах