ОРІОН, ПП

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Терасна, 12, к. 8
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Болтян Олена Миколаївна
Бухгалтер
Грабова Тетяна Вікторівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20915150
Дата реєстрації26.09.1994
Дата оновлення22.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОРІОН, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРІОН, ПП» присвоєно код 20915150.

Керівником підприємства «ОРІОН, ПП» є Болтян Олена Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРІОН, ПП» — м. Миколаїв, вул. Терасна, 12, к. 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРІОН, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах