ОРІОН, НАУКОВИЙ ЦЕНТР РОЗВИВАЮЧОГО НАВЧАННЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Терасна, 12, к. 8
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Болтян Олена Миколаївна
Бухгалтер
Грабова Тетяна Вікторівна
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ20915150
Дата реєстрації26.09.1994
Дата оновлення22.02.2024
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ОРІОН, НАУКОВИЙ ЦЕНТР РОЗВИВАЮЧОГО НАВЧАННЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРІОН, НАУКОВИЙ ЦЕНТР РОЗВИВАЮЧОГО НАВЧАННЯ, ПП» присвоєно код 20915150.

Керівником підприємства «ОРІОН, НАУКОВИЙ ЦЕНТР РОЗВИВАЮЧОГО НАВЧАННЯ, ПП» є Болтян Олена Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРІОН, НАУКОВИЙ ЦЕНТР РОЗВИВАЮЧОГО НАВЧАННЯ, ПП» — м. Миколаїв, вул. Терасна, 12, к. 8.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ОРІОН, НАУКОВИЙ ЦЕНТР РОЗВИВАЮЧОГО НАВЧАННЯ, ПП» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах