ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЧШЛ" ШЕПТИЦЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСІЙОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
56165, Миколаївська обл., Баштанський р-н, с. Явкине
Керівник
Шептицький Олександр Олексійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20915606
Дата реєстрації21.01.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЧШЛ” ШЕПТИЦЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСІЙОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЧШЛ" ШЕПТИЦЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСІЙОВИЧА» присвоєно код 20915606.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЧШЛ" ШЕПТИЦЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСІЙОВИЧА» є Шептицький Олександр Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЧШЛ" ШЕПТИЦЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСІЙОВИЧА» — Миколаївська обл., Баштанський р-н, с. Явкине.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЧШЛ” ШЕПТИЦЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСІЙОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах