РАЙОННА АСОЦІАЦІЯ ПО БУДІВНИЦТВУ ЖИТЛА

Контакти

Юридична адреса
54028, м. Миколаїв, вул. Гмирьова, 14а
Керівник
Виверець Анатолій Миколайович
Код ЄДРПОУ20915664
Дата реєстрації25.05.1990
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РАЙОННА АСОЦІАЦІЯ ПО БУДІВНИЦТВУ ЖИТЛА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАЙОННА АСОЦІАЦІЯ ПО БУДІВНИЦТВУ ЖИТЛА» присвоєно код 20915664.

Керівником підприємства «РАЙОННА АСОЦІАЦІЯ ПО БУДІВНИЦТВУ ЖИТЛА» є Виверець Анатолій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАЙОННА АСОЦІАЦІЯ ПО БУДІВНИЦТВУ ЖИТЛА» — м. Миколаїв, вул. Гмирьова, 14а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАЙОННА АСОЦІАЦІЯ ПО БУДІВНИЦТВУ ЖИТЛА»
Поділіться інформацією в соцмережах