ІНГУЛ, ПАТ

Контакти

Адреса
54028, м. Миколаїв, вул. Гмирьова, 8
Бухгалтерія
Керівник
Тимченко Іван Олексійович — голова правління
Бухгалтер
Юрова Тетяна Леонідівна

Продукція, послуги

Продукція: Транспортери стрічкові, ланцюгові, скребкові, шнекові / Лінії по переробці сільгосппродукції / Металоконструкції / Вироби будівельні дерев’яні / Пиломатеріали

Інформація про компанію

Товариство виробляє бiльш 4000 номiналiв трансформаторiв i дроселiв, якi призначенi для комплектацiї вузлiв радiоелектроної апаратури. Також виробляє: - трансформатори току ТОЛК-6, якi призначенi для роботи в високовольтних вибухобезпечних комплектних розподiльчих пристроях (КРУ) у мережах 6 кв. вугiльних i сланцевих шахт та служать для вимiру струму, для релейного захiсту, перевiрки працездатностi пристроїв максимального захисту; - магнiтопроводи стрiчковi з холоднокатаної сталi; за технiчними умовами замовника рiзноманiтнi нестандартнi трансформатори, дроселi i магнiтопроводи. Пiдприємство має потужностi для виробництва виробiв з пластмас методом лиття пiд тиском i пресовки, виробiв, що виготовляються методом штампування, iнструментальним виробництвом, ремонтом штампов, прес-форм, литьевих i iншого технологiчного оснащення.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ20915842
Рік заснування
1966
Кількість співробітників94 чел.
Дата реєстрації04.01.1995
Дата оновлення01.03.2019

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНГУЛ, ПАТ» присвоєно код 20915842.

Керівником підприємства «ІНГУЛ, ПАТ» є Тимченко Іван Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНГУЛ, ПАТ» — м. Миколаїв, вул. Гмирьова, 8.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ІНГУЛ, ПАТ» офіційний сайт: http://ntz.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНГУЛ, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах