ІНГУЛ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
56172, Миколаївська обл., Баштанський р-н, с. Добра Криниця
Керівник
Буряк Володимир Григорович
Код ЄДРПОУ20915859
Дата реєстрації22.10.1992
Дата оновлення07.08.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНГУЛ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНГУЛ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 20915859.

Керівником підприємства «ІНГУЛ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Буряк Володимир Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНГУЛ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Миколаївська обл., Баштанський р-н, с. Добра Криниця.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНГУЛ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах