БУГО-ЧОРНОМОРСЬКИЙ КІШ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО

Контакти

Юридична адреса
54029, Миколаївська обл., м. Миколаїв, Заводський р-н., вул. ПОГРАНИЧНА, б. 29, корпус В, офіс 304
Керівник
Плешивцев Юрій Олександрович
Код ЄДРПОУ20916250
Дата реєстрації20.09.1993
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУГО-ЧОРНОМОРСЬКИЙ КІШ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУГО-ЧОРНОМОРСЬКИЙ КІШ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» присвоєно код 20916250.

Керівником підприємства «БУГО-ЧОРНОМОРСЬКИЙ КІШ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» є Плешивцев Юрій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУГО-ЧОРНОМОРСЬКИЙ КІШ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» — Миколаївська обл., м. Миколаїв, Заводський р-н., вул. ПОГРАНИЧНА, б. 29, корпус В, офіс 304.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУГО-ЧОРНОМОРСЬКИЙ КІШ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах