БУГО-ЧОРНОМОРСЬКИЙ КІШ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО

Контакти

Юридична адреса
54029, м. Миколаїв, вул. Погранична, 29 корп. В, оф. 304
Керівник
Плешивцев Юрій Олександрович
Код ЄДРПОУ20916250
Дата реєстрації20.09.1993
Дата оновлення22.02.2024
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БУГО-ЧОРНОМОРСЬКИЙ КІШ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУГО-ЧОРНОМОРСЬКИЙ КІШ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» присвоєно код 20916250.

Керівником підприємства «БУГО-ЧОРНОМОРСЬКИЙ КІШ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» є Плешивцев Юрій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУГО-ЧОРНОМОРСЬКИЙ КІШ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» — м. Миколаїв, вул. Погранична, 29 корп. В, оф. 304.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БУГО-ЧОРНОМОРСЬКИЙ КІШ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах