МЕТАЛУРГ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
54052, м. Миколаїв, вул. Айвазовського, 1в
Телефони
Керівник
Пліскін Ігор Анатолійович
Код ЄДРПОУ20916497
Дата реєстрації11.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МЕТАЛУРГ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕТАЛУРГ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20916497.

Керівником підприємства «МЕТАЛУРГ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» є Пліскін Ігор Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕТАЛУРГ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Миколаїв, вул. Айвазовського, 1в.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕТАЛУРГ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах