ОРАНТА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
57232, Миколаївська обл., Вітовський р-н, смт. Первомайське, вул. Чкалова, 5
Телефони
Керівник
Петров Анатолій Петрович
Код ЄДРПОУ20916818
Дата реєстрації16.11.1994
Дата оновлення11.11.1994
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОРАНТА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРАНТА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 20916818.

Керівником підприємства «ОРАНТА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Петров Анатолій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРАНТА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Миколаївська обл., Вітовський р-н, смт. Первомайське, вул. Чкалова, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРАНТА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах