РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НОВОАПОСТОЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ М. МИКОЛАЄВА

Контакти

Юридична адреса
54036, м. Миколаїв, вул. Макарова, 27
Телефони
Керівник
Уразов Сергій Іванович
Код ЄДРПОУ20916959
Дата реєстрації17.06.1994
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НОВОАПОСТОЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ М. МИКОЛАЄВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НОВОАПОСТОЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ М. МИКОЛАЄВА» присвоєно код 20916959.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НОВОАПОСТОЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ М. МИКОЛАЄВА» є Уразов Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НОВОАПОСТОЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ М. МИКОЛАЄВА» — м. Миколаїв, вул. Макарова, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НОВОАПОСТОЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ М. МИКОЛАЄВА»
Поділіться інформацією в соцмережах