МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я

Контакти

Юридична адреса
54001, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 44
Керівник
Василюк Ольга Василівна
Код ЄДРПОУ20917120
Дата реєстрації30.11.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я» присвоєно код 20917120.

Керівником підприємства «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я» є Василюк Ольга Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я» — м. Миколаїв, вул. Нікольська, 44.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ І ЗДОРОВ’Я»
Поділіться інформацією в соцмережах