МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ПО ОХОРОНІ, ВІДНОВЛЕННЮ ВОДНИХ ЖИВИХ РЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЮ РИБАЛЬСТВА

Контакти

Юридична адреса
54001, м. Миколаїв, просп. Героїв Сталінграду, 1а
Керівник
Климов Олександр Олександрович
Код ЄДРПОУ20917166
Дата реєстрації21.09.1992
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ПО ОХОРОНІ, ВІДНОВЛЕННЮ ВОДНИХ ЖИВИХ РЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЮ РИБАЛЬСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ПО ОХОРОНІ, ВІДНОВЛЕННЮ ВОДНИХ ЖИВИХ РЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЮ РИБАЛЬСТВА» присвоєно код 20917166.

Керівником підприємства «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ПО ОХОРОНІ, ВІДНОВЛЕННЮ ВОДНИХ ЖИВИХ РЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЮ РИБАЛЬСТВА» є Климов Олександр Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ПО ОХОРОНІ, ВІДНОВЛЕННЮ ВОДНИХ ЖИВИХ РЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЮ РИБАЛЬСТВА» — м. Миколаїв, просп. Героїв Сталінграду, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ПО ОХОРОНІ, ВІДНОВЛЕННЮ ВОДНИХ ЖИВИХ РЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЮ РИБАЛЬСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах