ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЧАЙКА” МАЙОРЕНКО ОЛЬГИ ОЛЕКСАНДРІВНИ”

Контакти

Юридична адреса
56150, Миколаївська обл., Баштанський р-н, с. Костянтинівка, вул. Інгульська, 11а
Телефони
Керівник
Майоренко Ольга Олександрівна
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ20917278
Дата реєстрації14.01.1994
Дата оновлення22.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЧАЙКА” МАЙОРЕНКО ОЛЬГИ ОЛЕКСАНДРІВНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЧАЙКА” МАЙОРЕНКО ОЛЬГИ ОЛЕКСАНДРІВНИ”» присвоєно код 20917278.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЧАЙКА” МАЙОРЕНКО ОЛЬГИ ОЛЕКСАНДРІВНИ”» є Майоренко Ольга Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЧАЙКА” МАЙОРЕНКО ОЛЬГИ ОЛЕКСАНДРІВНИ”» — Миколаївська обл., Баштанський р-н, с. Костянтинівка, вул. Інгульська, 11а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЧАЙКА” МАЙОРЕНКО ОЛЬГИ ОЛЕКСАНДРІВНИ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах