ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЧАЙКА" МАЙОРЕНКО ОЛЬГИ ОЛЕКСАНДРІВНИ

Контакти

Юридична адреса
56150, Миколаївська обл., Баштанський р-н, с. Костянтинівка, вул. Інгульська, 11а
Телефони
Керівник
Майоренко Ольга Олександрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20917278
Дата реєстрації14.01.1994
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЧАЙКА” МАЙОРЕНКО ОЛЬГИ ОЛЕКСАНДРІВНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЧАЙКА" МАЙОРЕНКО ОЛЬГИ ОЛЕКСАНДРІВНИ» присвоєно код 20917278.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЧАЙКА" МАЙОРЕНКО ОЛЬГИ ОЛЕКСАНДРІВНИ» є Майоренко Ольга Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЧАЙКА" МАЙОРЕНКО ОЛЬГИ ОЛЕКСАНДРІВНИ» — Миколаївська обл., Баштанський р-н, с. Костянтинівка, вул. Інгульська, 11а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЧАЙКА” МАЙОРЕНКО ОЛЬГИ ОЛЕКСАНДРІВНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах