МИКОЛАЇВСЬКИЙ КЛУБ МАНДРІВНИКІВ, ГО

Контакти

Юридична адреса
54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, 39
Телефони
Керівник
Філін Віталій Михайлович
Код ЄДРПОУ20917462
Дата реєстрації25.03.1994
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МИКОЛАЇВСЬКИЙ КЛУБ МАНДРІВНИКІВ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МИКОЛАЇВСЬКИЙ КЛУБ МАНДРІВНИКІВ, ГО» присвоєно код 20917462.

Керівником підприємства «МИКОЛАЇВСЬКИЙ КЛУБ МАНДРІВНИКІВ, ГО» є Філін Віталій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МИКОЛАЇВСЬКИЙ КЛУБ МАНДРІВНИКІВ, ГО» — м. Миколаїв, вул. Дунаєва, 39.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МИКОЛАЇВСЬКИЙ КЛУБ МАНДРІВНИКІВ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах