ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ М. МИКОЛАЄВА

Контакти

Юридична адреса
54001, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 68
Телефони
Керівник
Рощін Ігор Геннадійович
Код ЄДРПОУ20917678
Дата реєстрації22.01.1991
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ М. МИКОЛАЄВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ М. МИКОЛАЄВА» присвоєно код 20917678.

Керівником підприємства «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ М. МИКОЛАЄВА» є Рощін Ігор Геннадійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ М. МИКОЛАЄВА» — м. Миколаїв, вул. Нікольська, 68.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ М. МИКОЛАЄВА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах