ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ МІСТА МИКОЛАЄВА

Контакти

Юридична адреса
54001, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 68
Телефони
Керівник
Рощін Ігор Геннадійович
Код ЄДРПОУ20917678
Дата реєстрації22.01.1991
Дата оновлення01.08.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ МІСТА МИКОЛАЄВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ МІСТА МИКОЛАЄВА» присвоєно код 20917678.

Керівником підприємства «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ МІСТА МИКОЛАЄВА» є Рощін Ігор Геннадійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ МІСТА МИКОЛАЄВА» — м. Миколаїв, вул. Нікольська, 68.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ МІСТА МИКОЛАЄВА»
Поділіться інформацією в соцмережах