ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ "РИБАК" /УКРАЇНСЬКО-РОСІЙЬКЕ/

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 27
Керівник
Сурин В. В.
Код ЄДРПОУ20917752
Дата реєстрації28.09.1994
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ ”РИБАК” /УКРАЇНСЬКО-РОСІЙЬКЕ/» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ "РИБАК" /УКРАЇНСЬКО-РОСІЙЬКЕ/» присвоєно код 20917752.

Керівником підприємства «ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ "РИБАК" /УКРАЇНСЬКО-РОСІЙЬКЕ/» є Сурин В. В., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ "РИБАК" /УКРАЇНСЬКО-РОСІЙЬКЕ/» — м. Миколаїв, вул. Нікольська, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ ”РИБАК” /УКРАЇНСЬКО-РОСІЙЬКЕ/»
Поділіться інформацією в соцмережах