ВІОНА, ПП

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Китобоїв, 14а, к. 42
Телефони
Керівник
Оністратенко Наталія Миколаївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20918378
Дата реєстрації07.10.1994
Дата оновлення10.01.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІОНА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІОНА, ПП» присвоєно код 20918378.

Керівником підприємства «ВІОНА, ПП» є Оністратенко Наталія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІОНА, ПП» — м. Миколаїв, вул. Китобоїв, 14а, к. 42.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІОНА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах