ОЛІВЕР ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Червоних Маївщиків, 13а, к. 1
Телефони
Керівник
Зеленко Олег Борисович
Код ЄДРПОУ20918504
Дата реєстрації10.10.1994
Дата оновлення24.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОЛІВЕР ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОЛІВЕР ЛТД, ТОВ» присвоєно код 20918504.

Керівником підприємства «ОЛІВЕР ЛТД, ТОВ» є Зеленко Олег Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОЛІВЕР ЛТД, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Червоних Маївщиків, 13а, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОЛІВЕР ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах