ПІВДЕННИЙ БЛЕСК, ПП

Контакти

Юридична адреса
54056, м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 55
Телефони
Керівник
Погаєв Костянтин Олександрович
Код ЄДРПОУ20918591
Дата реєстрації25.10.2006
Дата оновлення23.10.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІВДЕННИЙ БЛЕСК, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВДЕННИЙ БЛЕСК, ПП» присвоєно код 20918591.

Керівником підприємства «ПІВДЕННИЙ БЛЕСК, ПП» є Погаєв Костянтин Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВДЕННИЙ БЛЕСК, ПП» — м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 55.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІВДЕННИЙ БЛЕСК, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах