АТОН НАЦІОНАЛЬ ІНВЕСТ, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6
Керівник
Рухлядин В. І.
Код ЄДРПОУ20918740
Дата реєстрації13.10.1994
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АТОН НАЦІОНАЛЬ ІНВЕСТ, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АТОН НАЦІОНАЛЬ ІНВЕСТ, ЗАТ» присвоєно код 20918740.

Керівником підприємства «АТОН НАЦІОНАЛЬ ІНВЕСТ, ЗАТ» є Рухлядин В. І., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АТОН НАЦІОНАЛЬ ІНВЕСТ, ЗАТ» — м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АТОН НАЦІОНАЛЬ ІНВЕСТ, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах