СТЮАРТ ПРИВАТ ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54031, м. Миколаїв, вул. Електронна, 61, к. 48
Телефони
Керівник
Биков Володимир Анатолійович
Код ЄДРПОУ20919136
Дата реєстрації30.05.2006
Дата оновлення20.02.2015
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СТЮАРТ ПРИВАТ ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТЮАРТ ПРИВАТ ЛТД, ТОВ» присвоєно код 20919136.

Керівником підприємства «СТЮАРТ ПРИВАТ ЛТД, ТОВ» є Биков Володимир Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТЮАРТ ПРИВАТ ЛТД, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Електронна, 61, к. 48.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТЮАРТ ПРИВАТ ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах