ЮПИКС-МАРКЕТ ЛТД, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54001, м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 88, к. 7
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Пшеничний Олександр Юрійович
Бухгалтер
Кравченко Марина Вікторівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20919389
Дата реєстрації26.10.1994
Дата оновлення13.01.2012

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЮПИКС-МАРКЕТ ЛТД, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮПИКС-МАРКЕТ ЛТД, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 20919389.

Керівником підприємства «ЮПИКС-МАРКЕТ ЛТД, ФІРМА, ТОВ» є Пшеничний Олександр Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮПИКС-МАРКЕТ ЛТД, ФІРМА, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 88, к. 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮПИКС-МАРКЕТ ЛТД, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах