АВІАСЕРВІС-ЮГ, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, просп. Миру, 60, к. 67
Телефони
Керівник
Кашин Леонід Львович
Код ЄДРПОУ20919403
Дата реєстрації26.10.1994
Дата оновлення11.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АВІАСЕРВІС-ЮГ, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВІАСЕРВІС-ЮГ, ВАТ» присвоєно код 20919403.

Керівником підприємства «АВІАСЕРВІС-ЮГ, ВАТ» є Кашин Леонід Львович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВІАСЕРВІС-ЮГ, ВАТ» — м. Миколаїв, просп. Миру, 60, к. 67.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВІАСЕРВІС-ЮГ, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах