ЖИТЛОВИК, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
54038, м. Миколаїв, вул. Біла, 2
Телефони
Керівник
Данилюк Микола Васильович
Код ЄДРПОУ20919946
Дата реєстрації02.11.1994
Дата оновлення24.03.2015
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЖИТЛОВИК, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТЛОВИК, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДРИЄМСТВО» присвоєно код 20919946.

Керівником підприємства «ЖИТЛОВИК, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДРИЄМСТВО» є Данилюк Микола Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТЛОВИК, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДРИЄМСТВО» — м. Миколаїв, вул. Біла, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТЛОВИК, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах