ЛІТОРАЛ, АСОЦІАЦІЯ САНАТОРНО-КУРОРТНА АСОЦІАЦІЯ ЗДРАВНИЦЬ І ПІДПРИЄМСТВ ПРОФСПІЛОК РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА

Контакти

Юридична адреса
67780, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, просп. Гагаріна, 2
Телефони
Керівник
Бринзан Іван Федорович
Код ЄДРПОУ20920257
Дата реєстрації06.12.1994
Дата оновлення01.11.2019
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛІТОРАЛ, АСОЦІАЦІЯ САНАТОРНО-КУРОРТНА АСОЦІАЦІЯ ЗДРАВНИЦЬ І ПІДПРИЄМСТВ ПРОФСПІЛОК РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІТОРАЛ, АСОЦІАЦІЯ САНАТОРНО-КУРОРТНА АСОЦІАЦІЯ ЗДРАВНИЦЬ І ПІДПРИЄМСТВ ПРОФСПІЛОК РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА» присвоєно код 20920257.

Керівником підприємства «ЛІТОРАЛ, АСОЦІАЦІЯ САНАТОРНО-КУРОРТНА АСОЦІАЦІЯ ЗДРАВНИЦЬ І ПІДПРИЄМСТВ ПРОФСПІЛОК РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА» є Бринзан Іван Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІТОРАЛ, АСОЦІАЦІЯ САНАТОРНО-КУРОРТНА АСОЦІАЦІЯ ЗДРАВНИЦЬ І ПІДПРИЄМСТВ ПРОФСПІЛОК РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА» — Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, просп. Гагаріна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІТОРАЛ, АСОЦІАЦІЯ САНАТОРНО-КУРОРТНА АСОЦІАЦІЯ ЗДРАВНИЦЬ І ПІДПРИЄМСТВ ПРОФСПІЛОК РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА»
Поділіться інформацією в соцмережах