НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ”БІОТ”, ПП

Контакти

Юридична адреса
65029, м. Одеса, вул. Князівська, 4
Телефони
Керівник
Кравченко Євген Васильович
Бухгалтер
Григоренко Наталья Андреевна
Код ЄДРПОУ20921050
Дата реєстрації27.01.1993
Дата оновлення17.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ”БІОТ”, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ”БІОТ”, ПП» присвоєно код 20921050.

Керівником підприємства «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ”БІОТ”, ПП» є Кравченко Євген Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ”БІОТ”, ПП» — м. Одеса, вул. Князівська, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ”БІОТ”, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах