ОДЕСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ МІЖНАРОДНОГО СПІЛКУВАННЯ, КП

Контакти

Юридична адреса
65026, Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., вул. КАТЕРИНИНСЬКА, б. 22/24
Код ЄДРПОУ20921245
Дата реєстрації17.12.1992
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ МІЖНАРОДНОГО СПІЛКУВАННЯ, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ МІЖНАРОДНОГО СПІЛКУВАННЯ, КП» присвоєно код 20921245.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ МІЖНАРОДНОГО СПІЛКУВАННЯ, КП» — Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., вул. КАТЕРИНИНСЬКА, б. 22/24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ФОНДУ МІЖНАРОДНОГО СПІЛКУВАННЯ, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах