ГАРАНТ-ПЛАСТ, ФІРМА, МПП

Контакти

Юридична адреса
65013, м. Одеса, дор. Миколаївська, 253
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Лошкар Володимир Іванович
Бухгалтер
Лошкар Ольга Петрівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ20922196
Дата реєстрації21.12.1998
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГАРАНТ-ПЛАСТ, ФІРМА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАРАНТ-ПЛАСТ, ФІРМА, МПП» присвоєно код 20922196.

Керівником підприємства «ГАРАНТ-ПЛАСТ, ФІРМА, МПП» є Лошкар Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАРАНТ-ПЛАСТ, ФІРМА, МПП» — м. Одеса, дор. Миколаївська, 253.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАРАНТ-ПЛАСТ, ФІРМА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах