ФОНД ЗАХИСТУ І ВІДРОДЖЕННЯ ДИКОЇ ПРИРОДИ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.І.ПУЗАНОВА "ПРИРОДНА СПАДЩИНА"

Контакти

Юридична адреса
65023, м. Одеса, вул. Пастера, 42, к. 21
Телефони
Керівник
Русєв Іван Трифонович
Код ЄДРПОУ20922405
Дата реєстрації22.03.1994
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФОНД ЗАХИСТУ І ВІДРОДЖЕННЯ ДИКОЇ ПРИРОДИ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.І.ПУЗАНОВА ”ПРИРОДНА СПАДЩИНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФОНД ЗАХИСТУ І ВІДРОДЖЕННЯ ДИКОЇ ПРИРОДИ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.І.ПУЗАНОВА "ПРИРОДНА СПАДЩИНА"» присвоєно код 20922405.

Керівником підприємства «ФОНД ЗАХИСТУ І ВІДРОДЖЕННЯ ДИКОЇ ПРИРОДИ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.І.ПУЗАНОВА "ПРИРОДНА СПАДЩИНА"» є Русєв Іван Трифонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФОНД ЗАХИСТУ І ВІДРОДЖЕННЯ ДИКОЇ ПРИРОДИ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.І.ПУЗАНОВА "ПРИРОДНА СПАДЩИНА"» — м. Одеса, вул. Пастера, 42, к. 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФОНД ЗАХИСТУ І ВІДРОДЖЕННЯ ДИКОЇ ПРИРОДИ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.І.ПУЗАНОВА ”ПРИРОДНА СПАДЩИНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах